Łoś byk wyleguje się na polu. Logo znaczników wielosezonowych jest nałożone na zdjęcie.

Aplikacje dostępne do 31 marca

MNiech tegoroczny sezon polowań na zwierzynę grubą będzie niezapomniany, jeśli wezmą Państwo udział w losowaniu wielosezonowych przywieszek na jelenie i łosie WDFW.

Zgłoszenia do wielosezonowych polowań na jelenie i łosie dają szansę na przedłużenie sezonu łowieckiego i wzięcie udziału w specjalnych polowaniach z dowolnym rodzajem broni.

Jeśli wybiorą Państwo wielosezonową przywieszkę na rok 2023, będą Państwo mogli polować w dowolnej otwartej jednostce podczas wszystkich ogólnych sezonów, zaczynając od strzelania z łuku, następnie z broni ładowanej odprzodowo, a na końcu z nowoczesnej broni palnej, aby uzyskać więcej dni polowania i zwiększyć swoje szanse na sukces. Limit woreczków nadal wynosi jedno zwierzę.

Jeśli wybrano, mogą Państwo również:

– Ubiegać się o specjalne polowania na dowolny typ broni

– Polowanie we wschodnim i zachodnim Waszyngtonie ze znacznikiem wielosezonowym na łosia

– Aplikacje są dostępne do 31 marca

– Opłata za aplikację dla rezydentów: 7,10 USD

– Młodzież: $3.80

– Opłata za zgłoszenie dla osób niebędących rezydentami: $110.50

1. Proszę kupować aplikacje

Pierwszym krokiem jest zakup aplikacji teraz do 31 marca. Mogą Państwo dokonać zakupu na stronie sprzedawca licencji, online pod adresem https://www.mywdfw.com, lub dzwoniąc pod numer 360-902-2464. Jeśli zgłaszają się Państwo jako osoba fizyczna, zgłoszenie zostanie wysłane automatycznie. Zgłoszenia należy dokonać tylko w przypadku zgłoszeń grupowych (maksymalnie dwóch osób).

Jeśli aplikują Państwo jako grupa, mogą Państwo przesłać zgłoszenie na dwa sposoby: online na stronie fishhunt.dfw.wa.gov lub proszę zadzwonić pod numer 360-902-2464.

Nie muszą Państwo kupować licencji na jelenie lub łosie przed zakupem aplikacji wielosezonowej. Jeśli wolą Państwo kupić licencje wcześniej, zwłaszcza w przypadku pakietu licencyjnego Get Outdoors, proszę śmiało kupić licencje, ale proszę wstrzymać się z zakupem przywieszki transportowej na jelenia lub łosia, jeśli składają Państwo wniosek wielosezonowy. W ten sposób, jeśli zostanie Pan/Pani wylosowany/wylosowana, będzie Pan/Pani mógł/mogła kupić swoją wielosezonową przywieszkę bez konieczności wcześniejszego oddania przywieszki transportowej na jedną broń. Jeśli wygrał(a) Pan(i) przywieszkę wielosezonową, ale posiada już Pan(i) swoją przywieszkę, proszę zapoznać się z regulaminem polowań w celu uzyskania informacji.

2. Proszę sprawdzić wyniki rysowania

Wyniki losowania zostaną opublikowane na Państwa koncie WILD w kwietniu. Zwycięzcy bez adresu e-mail zostaną powiadomieni pocztą. Proszę zobaczyć regulamin aby uzyskać dodatkowe informacje, zasady i szczegóły programu.

3. Proszę kupić wielosezonowy tag na jelenia lub łosia

Jeśli zostanie wybrany, muszą Państwo zakupić odpowiedni tag przed północą 31 lipca. Wielosezonowe przywieszki na jelenie kosztują 139,10 USD, a wielosezonowe przywieszki na łosie 182 USD.

4. Druga szansa

Osoby, które wezmą udział w losowaniu, ale nie wygrają, będą miały szansę latem na zakup pozostałych wielosezonowych przywieszek na jelenie i łosie, ale aby mieć taką szansę, należy wziąć udział w losowaniu przed 31 marca.

Wnioski o wielosezonowe przywieszki na jelenie i łosie można składać już dziś, odwiedzając stronę https://www.mywdfw.com, dzwoniąc pod numer 360-902-2464 lub wchodząc na stronę sprzedawca licencji w pobliżu Państwa.

Aby uzyskać informacje na temat różnic i podobieństw między znacznikami wielosezonowymi a specjalnymi zezwoleniami na polowanie, proszę obejrzeć ten film: https://youtu.be/N9Msbo7yAJ4.

Do zobaczenia w terenie i życzymy Państwu bezpiecznego i udanego sezonu łowieckiego!